CHARGEMENT

Rechercher

Moneyveo ᐈ Отзывы клиентов, должников и сотрудников

Микрокредит

Moneyveo ᐈ Отзывы клиентов, должников и сотрудников

Partager

Мій кредит, який до війни, я сплачувала і пролонговувала вчасно, перепродали у таліон, при тому що мені прислали лист на пошту ( давала запит за відсотки під час війни), що відсотки нараховуватись не будуть. Тепер, мало того, що вони (колектори) нараховують відсотки, щей вимагають повної оплати, у воєнний стан!!! Інші компанії моновей дають змогу закрити тільки тіло, не нараховують відсотки, дають канікули. Брав кредит у манівео тис. Грн, кредит був прострочений у звязку з тимчасовими фінансовими труднощами. Грн було нараховано а то і може більше та продано кредит таліон плюс. Таліон плюс мені написав смс тільки що мій договір проданий їм просять платити.

  • Інші компанії дають змогу закрити тільки тіло, не нараховують відсотки, дають канікули.
  • Брав кредит у манівео тис.
  • Ми впевнені, що компанія «Таліон+» прийме до уваги ваші обставини і ви знайдете рішення, яке задовольнить обидві сторони.
  • Немає ні договору ні рахунку ні гарантійних якихось листів про те що мій платіж буде зараховано взагалі нічого.
  • Таліон плюс мені написав смс тільки що мій договір проданий їм просять платити.
  • Звонив до них на колл центр мені відповід теж ніякої не дали, сказали перезвонять і ніхто не позвонив взагалі.

Немає ні договору ні рахунку ні гарантійних якихось листів про те що мій платіж буде зараховано взагалі нічого. Звонив до них на колл центр мені відповід теж ніякої не дали, сказали перезвонять і ніхто не позвонив взагалі. Якщо ви проходите військову службу або знаходитесь в ТРО — зверніться, будь ласка, на нашу електронну пошту для отримання пільг, https://linosonegoshop.it/krediti-v-bankah-ukraini-porivnjati-umovi-i/ згідно із законодавством. В рамках чинного законодавства, і законом у воєнний час це не заборонено. Ми впевнені, що компанія «Таліон+» прийме до уваги ваші обставини і ви знайдете рішення, яке задовольнить обидві сторони. — через платіжні термінали мереж City 24, 24nonStop, EasyPay, iBox, ПриватБанк, 2click, E-PAY, ФК «Система» і «Квітка».

Laisser Un commentaire

Your email address will not be published. Required fields are marked *